Email:osttour@osttour.sk Telefon:+421 415 626 320 Mobil:+421 903 822 122
Email: osttour@osttour.sk
Telefon: +421 415 626 320
Mobil: +421 903 822 122

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Bielorusko

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1081614
Cena od: 349 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

11.08.2020 6 dní 349 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň:
Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) v ranných hodinách smer Poľsko. Zastávka Czestochowa, návšteva pútnickej baziliky kláštora Jasna Góra sa slávnou Čiernu Madonnou. Pokračovanie k Varšave, ubytovanie u bieloruských hraníc.

2. deň:
Po raňajkách príchod do Hrodna, prehliadka centra s katedrálou sv. Františka Xaverského, kostolom sv. Borisa z 12. storočia, Horného hradu alebo zámku, vybudovaným poľským kráľom Augustom III. Odtiaľ cesta k Ľudskému hradu zo 14. storočia, postavenom litovským veľkovojvodom Gediminasom, k obrane pred Rádom nemeckých rytierov. Pokračovanie do Minsku, ubytovanie.

3. deň:
Dopoludnia cesta do mesta Barysa?, v jeho okolí sa odohrala slávna napoleonské bitka na Berezina. V meste sa nachádza pravoslávna katedrála Zmŕtvychvstania Pána, s mohutnou samostatne stojacou zvonicou, celá z červených tehál. Pokračovanie do Vitebsku, jedného z najstarších slovanských miest, založeného v 10. storočí kňažnou Oľgou Kyjevskou. Tu zaujme Gubernátorský palác, katedrála Nanebovzatia Panny Márie, pamätník vojakom padlým v 2. svetovej vojne, letné sídlo maliara Ilju Repina alebo rodný dom Marca Chagalla s múzeom. Ubytovanie vo Vitebsku.

4. deň:
Dopoludnia prejazd z Vitebska do hlavného mesta Minsk. Prehliadka Starého mesta s katedrálou svätého Ducha, radnica zničená za cára Mikuláša I. a znovu vystavaná podľa pôvodných plánov, Národný pamätný kostol Všetkých Svätých, obelisk Víťazstvo na rovnomennom námestí, palác Nezávislosti, Bieloruske národné divadlo opery a baletu, Ostrov sĺz s pamätníkom vojakov padlých v Afganistane. Nocľah.

5. deň:
Ráno cesta do mesta Mir, návšteva zámku mocného poľsko-litovského rodu Radziwill (UNESCO). Následne prejazd k neďalekému zámockému komplexu v Ňasviži, ktorý je tiež súčasťou svetového dedičstva UNESCO. Vodný zámok je hrádzou spojený s chrámom Corpus Christi, pohrebným miestom rodu Radziwill, považovaným za prvú barokovú stavbu východnej Európy a prvý jezuitský kostol. Potom zastávka v obci Mierieczewszczina, kde sa okrem paláca Puslovských nachádza rodný dom poľského národného hrdinu Tadeusza Kościuszka. Ubytovanie v Breste.

6. deň:
Dopoludnia prehliadka historického mesta Brest, s mohutnou pevnosťou, centrom odporu Červenej armády za 2. svetovej vojny. Odchod domov. Príchod do Brna v neskorých nočných hodinách, následne transfer do Bratislavy.

Názor CK:
Objavte s nami krajinu brezových lesov a histórie s krásnymi miestami Brest - Mir - Ňasviž - Barysau - Vitebsk - Grodno - Minsk  

Základná cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 5 x ubytovanie v 3* hoteli, 5 x raňajky, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
vstupné, príplatok za 1/1 izbu 84,-€, skupinové vízum 64,-€, 3 x večera 36,-€, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právu na zmenu programu.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok