Email:osttour@osttour.sk Telefon:+421 415 626 320 Mobil:+421 903 822 122
Email: osttour@osttour.sk
Telefon: +421 415 626 320
Mobil: +421 903 822 122

Zájazd do Benátok a k moru

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok)
Kód zájazdu: 944375
Cena od: 65 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

31.07.2020 3 dni First Minute 65 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

piesočnatá pláž

Popis a program zájazdu:
Vyberte sa na romantický zájazd do Benátok a poobede si vychutnajte more, slnko a oddych v obľúbenom talianskom letovisku Lido di Jesolo, ktoré patrí k najväčším a najlepšie vybaveným strediskám  benátskej oblasti s takmer pätnásťkilometrovou piesočnatou plážou.  Nielen večer, ale aj cez deň je tu pulzujúci život a nudiť sa určite nebudete. Neváhajte a poďte s nami k moru a  zároveň do jedného z najromantickejších miest sveta, do Benátok.


Program :


1.deň :
vo večerných hodinách odchod autobusom zo Slovenska.


2.deň :
ráno príchod do talianskeho prístavu Punta Sabbioni, odkiaľ sa loďkou dopravíte do romantických Benátok. Prehliadnete si najvýznamnejšie historické pamiatky: Dóžov Palác, Chrám sv. Marca, Zvonicu, známy most Ponte Rialto.… V poobedných hodinách odchod z Benátok do obľúbeného prímorského letoviska na Benátskej riviére – Lido di Jesolo, kde si budete môcť vychutnať more, slnko a zábavu. Široká pláž so zlatistým pieskom, množstvo zábavných atrakcií, kaviarničky, bary, reštaurácie… to všetko čaká práve na Vás. Večer odchod na Slovensko približne o 22:00 hod.


3.deň :
príchod na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Benátok
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť , kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
poplatok za dvoj-sedadlo - 49 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
lodný lístok - cca 20 € /osoba ( platí aj na ostrovy Murano a Burano )
povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Benátok - rozpočítaný na každého cestujúceho 6 € /osoba 


nástupné miesta:
Bratislava – bez príplatku Nitra 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Sereď 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Trnava 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Všetky nástupné miesta budú realizované. 

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,58 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,34 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »