Email:osttour@osttour.sk Telefon:+421 415 626 320 Mobil:+421 903 822 122
Email: osttour@osttour.sk
Telefon: +421 415 626 320
Mobil: +421 903 822 122

Grand Hotel & Spa Primoretz

Destinácia: Bulharsko, Burgas
Kód zájazdu: 958273
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Grand Hotel & Spa Primoretz

TV práčovňa, čistiareň nákupná pasáž kozmetický salón konferenčná sála masáž sauna wellness, spa fitness centrum bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Úvod:
Exkluzívny kúpeľný hotel priamo na pláži Čierneho mora v pokojnej časti mesta Burgas a s prekrásnou zelenou záhradou. Od rušného centra mesta Burgas, a zároveň aj od plážovej promenády plnej obchodíkov či reštaurácií, barov je vzdialený 5 min chôdze. Medzinárodné letisko v Burgase sa nachádza iba 10 km od hotela.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, výťahy, Wifi v celom areáli zdarma, hlavná reštaurácia s terasou, a´la carte reštaurácia, lobby bar, 2 bary, vonkajší bazén s detskou časťou, vnútorný bazén s detskou časťou. Hotel ponúka na pláži ležadlá a slnečník zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzený. Na jednu izbu klienti dostanú 2 ležadlá a slnečník podľa možností. Fitness centrum, SPA a welness centrum s rozlohou 3 000 m2 s rôznymi procedúrami a možnosťou bahenných kúpeľov, konferenčné miestnosti, nákupná pasáž, kaderníctvo a kozmetika, čistiareň, parkovisko.

Ubytovanie:
komfortne zariadené 2 - lôžkové izby, izby Deluxe s možnosťou 1 prístelky, apartmány s možnosťou 2 prísteliek, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC), sušič na vlasy, LCD TV/SAT, Wifi zdarma, telefón, minibar, trezor zdarma, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami

Oficiálna kategória:

*****


Naše hodnotenie:
*****: Luxusný kúpeľný hotel ocenený certifikátom Wellness & Spa Hotel za vysokú úroveň kúpeľných, relaxačných a kozmetických programov s využitím bahna a lugy. Odporúčame náročným klientom, ktorí chcú zažiť pokojnú dovolenku plnú luxusu a exkluzívnych kúpeľných procedúr.

Kurzový lístok